Zimní sporty

Lyžování a snowbording

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí lyžování v pěti areálech na 27 km sjezdových tratí. V rámci celého areálu platí jednotný skipass a všechna střediska jsou propojena pravidelnou linkou skibusů. Přímo naproti našeho penziónu leží lyžařský areál Labská. Třisedačková lanovka s červenou sjezdovkou je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Horní stanice je pohodlným přístupem na běžecké tratě. Areál Svatý Petr je nejvýznamnější centrem sportovního dění. Jsou zde dvě lanovky a sjezdové tratě, jak pro náročné lyžaře, tak i pro začátečníky. Nejvíce slunečné sjezdové tratě najdete v lyžařském areálu Medvědín. Vrchol Medvědína je výchozí bod pro zimní skitouring. Areál Horní Mísečky je vhodný pro začátečníky a rodiny s dětmi. Najdete zde běžkařský areál se závodními okruhy. Areál Hromovka Vás přivítá při příjezdu do města. Pod horní stanicí lanovky najdou snowbordisté malý snowpark. V tomto areálu můžete lyžovat i večer. Zdejší sjezdová trať se řadí mezi nejdelší večerní sjezdovky v České republice.

Jízda na saních

Jediná osvětlená sáňkařská druhá v České republice je ve Špindlerově Mlýně. Nabízí jízdu dlouhou tři kilometry. Sáňky jsou určeny pro jednu dospělou osobu nebo dospělého s dítětem do 6-ti let.

Skialpové trasy

Na základě spolupráce Správy KRNAP s Horskou službou a Českou asociací horských vůdců je v Krkonoších zpřístupněno osm skialpinistických tras, kde je možné se naučit správně šlapat do kopce, sjíždět nebo si jen užít pěkný výlet. Nejedná se o zabezpečené trasy, vždy je potřeba se informovat o aktuálním stavu lavinového nebezpečí.

Half pipe

Je největší špičkově upravený snowpark v České republice pro odvážlivé snowboarďáky a Freestyle lyžaře. Vše je navrhováno s ohledem na bezpečnost a pro využití co nejširší veřejností.

Letní sporty

Buffalo

Přímo u penzionu máme pro Vás připravené travnaté hřiště, kde si můžete zahrát volejbal, fotbal, zacvičit aerobic, jógu a jiné letní sporty.

Adventure park

Na cestě k lanovce Medvědín narazíte na Adventure park – centrum zábavy pro děti i dospělé, kde na Vás čeká obří houpačka, bungee trampolína, lezecká síť, kolíkový žebřík, lukostřelba.

Čtyřkolky

Můžete si objednat výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem. Je připravená trasa dlouhá cca 60 km, asfalt, polní cesty, bláto, brody apod. Organizují se od jara do podzimu.

Slaňování

Na přehradě Labská, která je kousek od našeho penzionu je možné objednat slaňování, jak pro jednotlivce, tak pro kolektivy. Spouštíte se na laně po 35 m dlouhé stěně hráze. K dispozici je veškeré vybavení a instruktor.

Zábava do deště

Jukebox s dotykovou obrazovkou, luxusní pinball, stolní fotbal, biliárový stůl, šipky, poker, nepřeberná zásoba her pro XBOX i filmů na DVD. K dispozici je vybavená herna, kde najdete dětský koutek pro ty nejmenší. Ještě žádné dítě se v Residenci Buffalo nenudilo. Naopak. Budou se modlit, aby pršelo. Pro aktivní odpočinek máme místnost na ping pong.