Jak na dálku přenést vůně, ticho nebo pocit jistoty, když se opřete o dubovou postel? Co ti budu povídat - musíš dojet a zažít to sám.

Residence

Venkovní vířivka s výhledem

Až si poprvé vlezete do horké vířivky, nad vámi jen hvězdné nebe a pod vámi mihotavá světla Špindlerova mlýna, tak pochopíte, že luxus může v Residenci Buffalo skutečně nabývat mnoha podob.

Residence

Chata v naprostém soukromí

Váš privátní Špindlerův mlýn. Dole zaklapne závora a nahoru se nikdo nedostane. Budete tu jen vy, hory a tucty vybavení pro sport, adrenalin nebo relaxaci.

Residence

Místo pro dlouhé večery

Hernu jsme vybavili tak, aby se v ní hodiny zabavily nejen děti, ale i dospělí. Pinball, jukebox, stolní fotbal, pokerový stůl nebo rovnou bar. Už se vidíte, jak tu trávíte zachmuřené večery?

Residence

Prádlo, po kterém se vám bude stýskat

Až budete pátrat, proč u nás prostěradla, povlečení i ručníky tak krásně voní, nechte si ukázat prádelnu. Recept je jednoduchý. Profesionální pračka Miele + automatické a naprosto přesné dávkování prášku + kvalitní rakouské prací prostředky. Zamilováníhodná kombinace!

Residence

Turnaj v kulečníku, Pokeru nebo šipkách?

Hernu otevřeme klidně jen pro vás a pár vašich přátel. Zahrajete si na profi kulečníkovém stole a o zásoby se postará místní bar.

Residence

Pohodlí chaty, komfort luxusního hotelu

Nezáleží, jestli vás přijede 5, nebo 20. Profi kávovary, kuchyně, kvalitní nádobí a porcelán. Hostíme sportovní týmy, firemní školení i rodinné dovolené.

Residence

Pokoje s luxusem v detailu

Nejsme pětihvězdičkový hotel ani barokní palác. Residence Buffalo je přece v Krkonoších. V pokojích byste se proto měli cítit tak, jako byste přijeli na chatu k nejlepšímu příteli. Ale teprve až je zažijete, zjistíte, proč říkáme, že jsou luxusní. Masiv, extra pohodlné lůžkoviny, komfort.

Residence

Prostor pro zábavu i setkání

Projekce v high definition, zvuk ve skvělé kvalitě a v každém koutě a hloubky, které rozvibrují i podlahu. To je prostor pro, který pohodlně usadí až 70 osob, které se mohou účastnit setkání, školení či filmového večera v dřevem obložené zasedací místnosti či privátním kinu s veškerým komfortem po ruce.

Residence

Pokoje s dotekem dřeva

Opravdovou horskou atmosféru Krkonoš, zažijete v pokojích, kde Vás dřevo nejen obklopuje a příjemně voní, ale kde také každý Váš krok zjemňuje speciální koberec. Je to, jako byste došlápli do čerstvého prašanu či měkkého mechu. Masiv, extra pohodlné lůžkoviny, komfort mnoha doplňků a třeba i ručně řezaný španělský kámen. A hlavně teplo, to je pohodlí na které si rychle zamilujete.

Residence

Myslíme na Vaše špunty

Ani ten nejlepší komfort nevynahradí hračky a zábavu s nimi. Dospělí to nepochopí. To ví jen děti a i pro ně tu máme hromadu zábavy.

Residence

Proč se jen tak nezašít a lenošit?

Vždyť je to fajn jen tak koukat na televizi …filmů tady máme dostatek. Nebo si zahrajete hru na Xboxu? Klidně, i her tu máme pestrý výběr.

Fotogalerie