LuxuryCare Logo
HomepageLuxurySpaFly serviceSeasideHomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Kniha hostů

Nejnovější vzkazy
Vlastík a Lucka Žurkovi
Krásná oslava výročí J. Děkujeme, bylo to parádní.
Soňa a Michal
Z naší původně plánované dvoutýdenní dovolené nám vlivem pracovních okolností zbyl pouze prodloužený víkend. Ten jsme nakonec přijeli strávit sem do hor. Ubytování jsme řešili na poslední chvíli, ale štěstí nám nakonec přálo. Našli jsme toto krásné místo se skvělými majiteli a personálem. Dopřáli jsme si jeden večer ve venkovní vířivce, druhý pak s relaxačními masážemi. Odjíždíme odpočatí a už teď se těšíme na příště. Moc děkujeme za rodinnou péči.
Fraňkovi
Lucka neumí hrát šipky. Výhled bez auta byl super. Vířivka byla teplá a skvělá, sauna parádně horká. Gin s tonikem do nás parádně padal – Adam nám vytvořil parádní okurkovou ozdobu. Bylo to tu prostě nejvíc parádní.
Monika a Alan Pelikánovi s Lilly a Kristýnkou
Děkujeme za nádherný zážitek během celého pobytu. Krásné prostředí, domácká atmosféra, vynikající snídaně a večeře, to vše završené velmi příjemným personálem. Děti se plně vyřádily díky nadstandardně vybavené herně i x-boxu na pokoji a jejich rodiče si mohli užít bohaté možnosti relaxu (vířivka, sauna, herna). Co Residence svým hostům nabízí: Dokonalá kombinace, kde nehrozí nuda nikomu. Moc se těšíme na další pobyt u Vás.
Lilly a Kristýnka
Moc Vám děkuji za pobyt, moc se mi tu líbilo. Lilly Pelikánová, 10 let PS: Pozdravuji Šimona. Kristýnka, 6 let
Miloš a Irena Kochovi
Děkujeme za příjemný pobyt nádherné ubytování, příjemný personál, úžasné masáže a skvělou kuchyni.
David, Nikola, Ema a Anička Svobodovi
Prožili jsme zde skvělý víkend. Už od prvního okamžiku jsme se zde cítili jako doma. Velmi, velmi, velmi příjemný personál, dobré jídlo, a ty masáže … Všem ještě jednou děkujeme.
Martin, Petr, Tereza a Martin Krajdlovi a Jack
Mnohokrát děkujeme za krásné ubytování. Nádherné, klidné prostředí, které obklopuje Residenci je k nezaplacení. Obsluha byla bezvadná a jídlo výborné. Dokonce i náš psí mazlíček Jack si pobyt náramně užil. Děkujeme za krásný zážitek, o kterém jistě budeme vyprávět a v dobrém vzpomínat.
Beckovi
Děkujeme za krásný víkend, oslava našeho „dvanáctého“ výročí s péčí a luxusem.
Moravcovi
Užili jsme si tu krásné 4 dny. Nádherné ubytování spojené s úžasnou rodinnou atmosférou, skvělou kuchyní a velmi ochotným personálem. Moc děkujeme Brzo naviděnou :-) !
Stoškovi a Laštůvkovi
Srdečný dík za skvělý pobyt, nadstandartní služby a vynikající masáže….. (speciální dík Lucce JS) Zdraví dvě mnohačlenné rodiny z Bystřice u Třince PS: Péči jak pro děti, tak pro dospělé A …….. super grilovačka :-)
Rodinka Alexejových
Prožili jsem 3krásné dny u vás! Krásná domací atmosféra, příjemnej personál, výborné jídlo, úplná pohoda. Rádi se Vrátíme
Manuela, André + Heri
Ein perfekt ausgestattetes Hans, jederzeit ein zuvoskommender und extrem aufmensamer service. Ein bisschen Abentenerustaus (anhaust). Wir haben uns wohlige fühlt + werden gen wieder kommen. Wir empfehlen das Hans immer ger weiter. Wei nordischer dem gesamten. Team immer gute Zeiten + viele. Zufiedene gaste.
Iva a Milan
Nezapomenutelná romantika, nadprůměrný personál, který opravdu splní každé přání. Rádi se budeme vracet. Nádhera!
René & Kai
Hi, here is René and Kai from Germany, Bern and Bauhen. It was great time have, best Service, nice breakfast, nice rooms and nice time to Spindl here. We come back. Thank you all than
Jarda & Jana & Juli
Cítili jsme se u Vás jako doma! Moc děkujeme za super pobyt, určitě moc rádi zase přijedeme!
Lenka, Honza & Richard
V tak uspěchaném světě, jsme si užili nezapomenutelný víkend v krásné přírodě. Residence super vybavená skvělými vychytávkami, vířivka s výhledem na osvětlené kopce se skleničkou …. bezva!!! :-) Obsluha výborná, masáž neskutečná! Prostě paráda! Budeme se určo těšit brzo nashledanou. Všude spoustu hraček pro dvouletého raubíře, prostě PARÁDA !!!
Evička Lukšová & Ladislav Douda
Moc děkujeme za krásné prostředí, milý personál, vynikající strava, luxusní masáž, skvělá vířivka a pohodový pobyt. Již nyní se těšíme na další pobyt v tomto prostředí.
Jiří Zbořil
Nemám slov…. Téhle rezidenci se nic nevyrovná. Vše bylo perfektní a v naprostém pořádku. Splnili nám každé přání. A personál byl skvělý a neuvěřitelně příjemný.
Lenca Porizkova
Nádherné klidné místo! Rodinná atmosféra. Úžasný a velmi milý personál. Snídaně a večeře na 1. Výborné místo pro rodiny s dětmi. Spousta her, hraček a zábavy pro děti. Určitě se vrátíme! Děkujeme za nádherný víkend!!!
Filip Klouček
Krásná chata, skvělý personál, prostě luxus.
Petr Černohorský
Misto jsme si zamilovali hned prvni den, domacka atmosfera, klidne prostredi, mysli tu jak na sportovce, tak na deti. Doporucuji kazdemu kdo hleda klid a prijemne prostredi.
Napište nám vzkaz