Azurové nebe, průzračná voda a horké kamínky, které příjemně pálí do nohou. A vy ležíte na lehátku u bazénu a nemusíte vůbec nic. Jen to, co sami chcete...

Seaside

Užívejte si lenošení

I na horké řecké Lefkádě vás čeká svěží anglický trávník nebo vlastní posezení před luxusními apartmány. A pohoda jako doma. Vzít surf a vyrazit do vln. Potopit se pod mořskou hladinu. Nebo jen lenošit u bazénu. Je jen na vás, jak si budete užívat.

Seaside

Jako doma

Budete překvapení, jak pohodlné můžou být naše apartmány. Všechny jsou plné toho nejlepšího. Pohodlná postel s paměťovou matrací, kvalitní peřiny, klimatizace a další řada drobností a vybavení. Jednoduše se budete cítit jako doma.

Seaside

Osvěžte se zvenku i zevnitř

Ležíte na pláži a sluníčko vás příjemně pálí. Sundáte si brýle a procházíte se mírnými vlnami. Stačí udělat jen několik kroků a jste u bazénu. Dopřejete si třeba bublinkovou lázeň? Nezapomeňte na drink u baru. Pohodička, že? Vše je tak blízko.

Seaside

Zelené hřiště pár metrů od pláže

Když říkáme domácí pohodlí, platí to pro celý areál. Pečlivě se staráme o trávník, abyste si na něm mohli třeba zahrát fotbal. Vše je na dohled od pláže i od apartmánu.

Seaside

Vybavení pro Vaši zábavu

Máme vše, co potřebujete abyste se bavili. Vše naše vlastní, pečlivě udržované a vždy v perfektním stavu i když se budete chtít bavit na souši – fotbálek, dětský klub a mnoho dalších super kratochvílí.

Seaside

Pláže

Hory, slunce, azurové moře. Kdo by se nechtěl koupat na nejkrásnějších plážích světa. Nepřeháníme. Opravdu.Pláž Porto Katsiki totiž patří mezi nejkrásnějších 10 pláží na světě.

Seaside

Windsurfing

Milujete surfování? Tak to už jste určitě slyšeli o Vasiliki na řeckém ostrově Lefkada. O zálivu obráceném na jih někteří windsurfaři říkají, že patří mezi nejlepší na světě.

Seaside

Vyjeďte s námi na loď

Je libo maximální komfort na moři? Pak máte k dispozici naši vlastní jachtu s kompletním zázemím a luxusem.

Seaside

Potápění

Vychutnejte si krásu podmořského světa díky vlastnímu potápěčskému zázemí. Stačí jen obléknout potápěčskou výstroj a ponořit se do pohádkového světa pod mořskou hladinou.

Seaside

Masáže v duchu Luxury

Resort Seaside nabízí luxusní masáže, které si užijete na lehátku s paměťovou pěnou. Využíváme kvalitní olivové tělové oleje a kosmetiku. Tady si odpočinete.

Seaside

Vyhřívaný bazén s protiproudem

Užívat si můžete nejen v moři, ale také v bazénu s protiproudem, kde udržujeme příjemnou teplotu vody. Bude Vám tu skvěle… jen to jen krůček od baru a jen na dohled na pláž.

Fotogalerie