Azurové nebe, průzračná voda a horké kamínky, které příjemně pálí do nohou. A vy ležíte na lehátku u bazénu a nemusíte vůbec nic. Jen to, co sami chcete...

Seaside

Užívejte si lenošení

I na horké řecké Lefkádě vás čeká svěží anglický trávník nebo vlastní posezení před luxusními mobilními apartmány. A pohoda jako doma. Vzít surf a vyrazit do vln. Potopit se pod mořskou hladinu. Nebo jen lenošit u bazénu. Je jen na vás, jak si budete užívat.

Seaside

Jako doma

Budete překvapení, jak pohodlné můžou být naše apartmány. Všechny jsou plné toho nejlepšího. Pohodlná postel s paměťovou matrací, kvalitní peřiny, klimatizace a další řada drobností a vybavení. Jednoduše se budete cítit jako doma.

Seaside

Osvěžte se zvenku i zevnitř

Ležíte na pláži a sluníčko vás příjemně pálí. Sundáte si brýle a procházíte se mírnými vlnami. Stačí udělat jen několik kroků a jste u bazénu. Dopřejete si třeba bublinkovou lázeň? Nezapomeňte na drink u baru. Pohodička, že? Vše je tak blízko.

Seaside

Zelené hřiště pár metrů od pláže

Když říkáme domácí pohodlí, platí to pro celý areál. Pečlivě se staráme o trávník, abyste si na něm mohli třeba zahrát fotbal. Vše je na dohled od pláže i od apartmánu.

Seaside

Vybavení pro Vaši zábavu

Máme vše, co potřebujete abyste se bavili. Vše naše vlastní, pečlivě udržované a vždy v perfektním stavu. Vybavíme Vás nejen na vodu, ale i když se budete chtít bavit na souši – koloběžky, fotbálek, dětský klub, stolní tenis a mnoho dalších super kratochvílí.

Seaside

Pláže

Hory, slunce, azurové moře. Kdo by se nechtěl koupat na nejkrásnějších plážích světa. Nepřeháníme. Opravdu. Místní pláž totiž patří mezi nejkrásnějších 10 pláží na světě.

Seaside

Windsurfing

Milujete surfování? Tak to už jste určitě slyšeli o Vasiliki na řeckém ostrově Lefkada. O zálivu obráceném na jih někteří windsurfaři říkají, že patří mezi nejlepší na světě.

Seaside

Vyražte s námi na loď

Je libo maximální komfort na moři? Pak máte k dispozici naši vlastní jachtu s kompletním zázemím a luxusem. A připravené máme i čluny, vesty, vodní lyže, ale třeba i wakeboard.

Seaside

Potápění

Vychutnejte si krásu podmořského světa díky vlastnímu potápěčskému zázemí a privátnímu diving centru. Stačí jen obléknout potápěčskou výstroj a ponořit se do pohádkového světa pod mořskou hladinou. Vše naleznete u nás.

Seaside

Ostrov Lefkáda

Krásu ostrova Lefkáda můžete obdivovat nejen z moře. Blízké i vzdálené cíle od zátoky Vasiliki procestujte třeba na koloběžkách, čtyřkolkách, skútru či v automobilu. Všechna tato pohybovadla si můžete půjčit u nás. Vyražte objevovat malebná zákoutí a řecký klid.