LuxuryCare Logo
Residence BuffaloLuxury SpaFly serviceSeaside GreeceLuxury physioBonaireDubaiCalemot

Kniha hostů

Nejnovější vzkazy
Marcus
26. 8. 2023
Malé, ale pěkné letovisko přímo na pláži s veškerým komfortem, který si lze představit. Vlastní písečná pláž s lehátky, sedacími vaky, SUP atd. Osobně super pěkné. A hlavně se líbilo ticho a že je vše v docházkové vzdálenosti. Reference z Google - přeloženo z němčiny, hosté pocházeli z Rakouska a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Nina
21. 8. 2023
Bylo to prostě úžasné! Od začátku jsme se v tomto krásně navrženém letovisku cítili jako doma. Byli jsme vřele přivítáni, zaměstnanci jsou velmi ochotní, pozorní a přátelští. Snídaně byla velmi dobrá, prostorný a velmi čistý pokoj přesvědčil s krásným výhledem. Komplex je láskyplně navržen a má okouzlující zahradu. Málokdy jsme měli tak pohodovou dovolenou. Také bych rád dal Stelte velké doporučení. Využil jsem 2 masážních procedur - velmi profesionální, srdečné a po masáži i blahodárné ;-). Děkujeme za příjemný pobyt, vrátíme se! Reference z Google - přeloženo z němčiny, hosté pocházeli z Rakouska a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Annabel
6. 8. 2023
Velmi zvláštní místo k pobytu. Bylo to bezvadné! Úžasné výhledy na moře. Bazén a pláž byly fantastické. Zahrnutí masáže do pobytu bylo velmi oceněno. Polévka v době oběda byla vynikající a příjemná, stejně jako čerstvý meloun v době čaje. Líbilo se nám, že to nebylo přeplněné, měli jsme pocit, že to máme pro sebe, což bylo ideální pro naši rodinnou skupinu. Stella byla tak nápomocná a nic nebylo příliš problematické. Její masáž byla také úžasná! Budeme se vracet. Pokoj by potřeboval zrcadlo v ložnici! Soukromá pláž potřebuje více značení, protože jsme museli mnoha lidem říct, aby neseděli na lehátkách. Reference z Google - přeloženo z angličtiny, hosté pocházeli z Velké Británie a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Richard
7. 8. 2023
SKvělá lokalita, personál byl velmi nápomocný. Fantastická snídaně. Náš pobyt jsme si opravdu užili! Reference z Google - přeloženo z angličtiny, hosté pocházeli z Velké Británie a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Zois
4. 7. 2023
Nemůžu se dočkat, až tady budu znova. Poloha byla úžasná a velmi klidná. Zaměstnanci byli velmi přátelští a nápomocní při poskytování tipů, co dělat každý den a kde se dobře najíst. Reference z Google - přeloženo z angličtiny, hosté pocházeli z Rakouska a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Jana, Bart a Michal S.
30. 6. 2023
Vážená paní Franková, chtěli bychom, Vám touto cestou poděkovat za vše, co jste pro nás během našeho pobytu na Lefkadě udělala. Díky Vám a Vašemu týmu to byla jedna z nejkrásnějších dovolených, jaké jsme prožili. Moc DĚKUJEME a těšíme se, že za Vámi zase přijedeme a je jedno jestli do Špindlu nebo opět na Lefkadu, kterou jsme si zamilovali!!!
Avraham
26. 6. 2023
Určitě se vrátím. Nové a úžasné místo, každá oblast v komplexu byla pečlivě naplánována, velmi servisní personál s pronajímatelem jménem Petr jeden z nejmilejších lidí, které jsem kdy potkal, byla to obrovská zábava.
Raymond
2. 9. 2022
Vynikající pobyt ve Vasiliki s přímým přístupem na pláž. Výborná, zcela nová lokalita s vysokou úrovní pohostinnosti včetně celého personálu. Přímý přístup na pláž a promenádu.
Picky Globetrotter
27. 8. 2022
Místo k pobytu na Lefkadě! Milovali jsme následující: - Teplo a laskavost hostitelů a personálu! Všichni byli opravdu vstřícní a nápomocní, zákaznický servis byl opravdu vynikající. Cítili jste se jako doma a mohli jste cítit pozornost k detailům. - Stella!!! Úžasná fyzioterapeutka, která je jednou z nejlepších na světě! Toto místo stojí za to navštívit jen kvůli sezení s ní :) Pokud máte rádi hlubokou masáž tkání, tohle bude vaše šťastné místo! Děkujeme také za úžasnou doporučení jít vidět západ slunce v baru Fly Me Sun & Stars v Exanthia, to byl vrchol naší celé cesty! - Velmi pohodlné a dobře vybavené pokoje a koupelny. Hodně místa, stejně jako police v koupelně (malé věci dělají rozdíl :) Také spousta užitečných toaletních potřeb a dobrot, ovoce a voda při příjezdu, víno a dárky při odjezdu atd. Je zde malá kuchyňská linka / dřezová oblast a šťastná plyšová zvířata také, aby všechno bylo domácí :) - Vynikající snídaně a nejlepší míchaná vejce, která jsem kdy měla kdekoli! Zdá se, že tajemství je v technologii ohřevu. Můžete si také objednat věci jako čerstvě vymačkaný pomerančový džus a chutné polévky jsou podávány k obědu. - Poloha je skvělá pro prozkoumání jak východní, tak západní strany ostrova. Západní strana má úžasné Instagramové pláže a byla to snadná jízda. Samotný hotel se nachází uprostřed Vassiliki, v klidné oblasti promenády, restaurace a nákupy jsou snadno dostupné pěšky asi 5-10 minut na obou stranách. Vassiliki je obecně uvolněný, žádné obrovské hotely. Tento hotel má pouze šest pokojů, takže se cítí velmi butikový. - Pláž byla krásná - oblázky přecházely do měkkého písku a mělké vody, která šla daleko, skvělá pro ranní plavání, spoustu zařízení pro vodní sporty... Here is the translation of the text you provided: "Skvělé pro děti i dospělé! Milovali jsme, že můžete každé ráno doslova vyjít ze dveří na pláž. Bazén byl také opravdu krásný, má plavecký proud a funkci bublin, takže se opravdu cítíte jako v resortu :) Internet byl trochu pomalý, ale místo je zbrusu nové a instalují optiku, takže doufáme, že se brzy vrátíme zpět na vzdálenou práci!"
Mirek K.
16. 8. 2022
Ideální místo pro surfaře. Vítr fouká přesně a každý den. Tohle jsem si u vás fakt užil. Dopoledne jsem se válel nebo se toulal po ostrově a odpoledne na vlnách. Paráda. Díka za zážitky u Vás.
Marta B.
8. 8. 2022
Nidri, Beach Porto Katsiki, Megali Petra, Egremni Beach a výlet lodí na ostrov Meganisi. Úžasná Lefkáda, byla to nádhera. Všude jsem byla, jedna z nejhezčích dovolených, protestovali jsme celý ostrov. Moc a moc vzpomínám.
Iris A.
30. 7. 2022
Nejpříjemnější dovolená. Velmi hýčkající a kvalitní místo. Červenec 2022 - Vřele doporučuji.
Jaroslav T.
19. 8. 2021
Byli jsme u vás v prvním roce covidu. Minimum turistů. Super. Čtyři kila nahoře. Hodně restaurací, málo hostů, skvělá pohoda.
Karel a Ema P.
16. 7. 2021
Nečekal bych, že mě to místo tak osloví. Je tam vše jak má být. Spousta detailů a všude je blízko... k moři, do městečka. Mají tam nejlepší Gyros z celého Řecka.
Napište nám vzkaz