LuxuryCare Logo
HomepageHomepageHomepageSeaside GreeceHomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)

Kniha hostů

Nejnovější vzkazy
Hosté ze Slovenska
Ďakujeme za príjemný pobyt, plný priatelskej atmosféry, šikovnej obsluhy, fantastickej kuchyne, výborných speváčok a kvalitných služiek. Cítili sme sa tu velmi dobre. Ďakujeme.
Emma & Nina
Dear Seaside Team! Seaside - Resort is a place that feels a lot like home. We have felt very welcome. You are wonderful, the resort is beautiful designed and the staff is soooooooo friendly and helpful. We thank you for the nice time and we will come back again.
Visitor from Italy
Abbiamo auuto il piacere di soggiornaile nel vostro fantastico resort. Un posto giusto per rilassarsi e godersi una dellissima vacanza. Il personale é sempre molto gentile e disponibile, ti meitono a tuo agio come se foste a casa vostra. I titolari della struitura sono delle persone molto cordial. Ringrazio particolare ala bravissima e professionale Stela e consiglio vivamente diprovare i suoi massagi. Vacanza bella e indimenticabile da ripetere. Grazie di tutto con affetto. Bylo pro nás potěšením strávit čas v tomto fantastického resortu. Ideální místo pro odpočinek a prožití dokonalé dovolené. Personál je laskavý a budete se díky nim cítit komfortně a jako doma. Majitelé jsou velmi přátelští. Zvláště bychom chtěli poděkovat úžasné a profesionální Stele, její masáže velmi doporučuji. Dovolená byla krásná a nezapomenutelná, určitě se zde vrátíme. S láskou děkujeme vám všem.
Paul + Suzie Hannelt
Dear Seaside - Resort Team. We have spent the most wonderful time with you at you beautiful resort. Everything .... the food, hospitality, rooms and x service have been of one highest quality. We are sad to leave and will visit again.
Visitor
We had a wonderful time in this lovely place. Staff was extraordinarily friendly and everything was looked after in x. We enjoyed the relaxing atmosphere and the unique location. Our next stay in Vassiliki will definitely be here. Thanks for everything!
Rodina Nováčková
Takový servis a srdečné přijetí, domácí atmosféru jsme poznali velmi vzácně. Díky všem lidem v resortu jsme prožili výjimečné chvíle, které si odneseme v naších srdcích do všedních dnů bytí a lopocení se za bytím a otiskem nesmrtelností. Detaily se smažou, jako otisk stopy v písku, pocit zůstane na vždy. Jednoduše vyjádřeno, všeho dobrého je pomalu, aby si uchovalo svou cenu, a to jsme prožili. Budeme se k tomu vracet a čerpat inspiraci do dalších dnů. Děkujeme za to, že vytváříte lepší svět.
Katia, Maja, Adam Lubieniec
23. 8. 2023
We always follow our intuition in choosing places to spent some valiable moemnts together. Seaside gave us a total comfort. ... But far far more we met here a great team - mix of characters, life stories and brave tooling - formance. Thank you.
Christina (from Canada) and George (from Greece)
To Seaside Resort. Thank you so much for your hospitality your staff. Is amazing and they made is feel life like home. When in Lefkada gain we will come back.
Tom, Kačka a Viky Hroudovi
Moc děkujeme za krásnou dovolenou. Odvážíme si úžasné dojmy, zážitky vzpomínky. Děkujeme všem, kteří se o nás starali. Cítili jsme se jako doma. Rádi se sem někdy vrátíme.
Max, Vivienne, Anca, Claudio
Our stay was amazing here, The pool was insanely cool. The resort is awesome, it is a delightful sensation to was through it. It 's also very cool that you things for us to play with like. Lots of balls water guns and other utilities. I also love your lemon trees, they're very healthy. All the staff is very kind and helpfull, they made our stay enjoyable in these days. We will come back here definetely. All the best 10/10. - Max, 5 years old. Everything is at super.
Eliška, Jirka, Vikoušek, Petr, Jitka
Mnohokrát děkujeme za úžasnou dovolenou. Jako vždy příjemná obsluha a top služby. Co udělalo náš pobyt opravdu nezapomenutelným byla skvělá obsluha a nádherné prostředí. Personál byl nejen milý a příjemný, ale také velmi vstřícný a ochotný. Každý den jsme si mohli užívat neuvěřitelné atmosféry. Celkově to byl sen, který se stal skutečností. Určitě se sem rádi budeme vracet.
Visitor
We enjoyed our stay very much. The attention and helpfulness of the staff was amazing. Stella gave a great introduction to the island and the property and great massage.
Tzikas family
4. 7. 2023
What a wonderful relaxing space to stay and enjoy the serenity beauty of Lefkada. The resort is truly magnificent and we thoroughly enjoyed stayind here. The staff were also very friendly and made us feel welcome relaxed Thank you from the bottom of our hearts.
Visitor
Excelent view with excelent staff around in the Vasiliki Beach Front. I'm really happy to be here and to have a really nice time spended here in Vasiliki.
The Kilpatrick Family
A great stay at Seaside Resort. Great of windsurfing, great breakfast and excellent soup at lunch time. Lovely forward to visit you all again in the near future. Excellent staff very friendly and keep the resort lovely. Thanks.
Cristina, Constantin, Miruna
7. 8. 2023
The most enchanting place we've encountered in Greece. This resort is so beautiful that you don't want to leave. The staff is very welcoming and proffessional. We are happy that we had a wonderful holiday. We will be back for x! Thank you for all!
Pedro + Soula Vargas from U.S.A. New York
9. 8. 2023
Thank you for the beautiful experience at Lefkada. The resort is very clean and comforable. The staff was very recpectful and attentive. We wish you continued success and hope to see you again.
O' Connors
Thank you for a lovely stay. We were made fell very welcome by Sara, Adela and Stella. What a wounderfull team. All the best.
Rami
This place is amazing. The staff is great.
The Arthur Family
A wonderful week at Seaside Resort. Perfect location, great beach accomodation, food and the staff were fantastic. Thank so much.
Simone, Leria, Dan, Paul
29. 6. 2023
We spend some very happy days. In a beautiful location, with great staff. Thank you for everything. We hope so come again to you.
Ecaterina and Adrian, Romania
It is an amazing place! Very good massage and very pleasant and professional staff.
Dragos
Simple. True. An Amazing place. Yes, it has to do with Lefkada, and yes, it has to do with vacation and sea at your toes, but, ... there is a big BUT: But mostly the people that put soul in what they do and that makes it perfect. All the safferance in the world. In other words we will certainly be back if you will have us! Thank you guys,
K + P Zhánělovi
23. 6. 2023
Ano! Tak to Luxury Care se vším všudy a bezva lidi!
Nátálie, Anna, Emča, David Svobodovi
Děkujeme za úžasnou dovolenou. Velmi si ceníme vstřícného personálu, který splnil všechny naše přání. Děti si zaskotačily v bazénu a postavily tisíc hradů z písku. Uchvátili nás snídaně i skvělé polévky. Těšíme se na příští pobyt.
Marcus
26. 8. 2023
Malé, ale pěkné letovisko přímo na pláži s veškerým komfortem, který si lze představit. Vlastní písečná pláž s lehátky, sedacími vaky, SUP atd. Osobně super pěkné. A hlavně se líbilo ticho a že je vše v docházkové vzdálenosti. Reference z Google - přeloženo z němčiny, hosté pocházeli z Rakouska a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Nina
21. 8. 2023
Bylo to prostě úžasné! Od začátku jsme se v tomto krásně navrženém letovisku cítili jako doma. Byli jsme vřele přivítáni, zaměstnanci jsou velmi ochotní, pozorní a přátelští. Snídaně byla velmi dobrá, prostorný a velmi čistý pokoj přesvědčil s krásným výhledem. Komplex je láskyplně navržen a má okouzlující zahradu. Málokdy jsme měli tak pohodovou dovolenou. Také bych rád dal Stelte velké doporučení. Využil jsem 2 masážních procedur - velmi profesionální, srdečné a po masáži i blahodárné ;-). Děkujeme za příjemný pobyt, vrátíme se! Reference z Google - přeloženo z němčiny, hosté pocházeli z Rakouska a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Annabel
6. 8. 2023
Velmi zvláštní místo k pobytu. Bylo to bezvadné! Úžasné výhledy na moře. Bazén a pláž byly fantastické. Zahrnutí masáže do pobytu bylo velmi oceněno. Polévka v době oběda byla vynikající a příjemná, stejně jako čerstvý meloun v době čaje. Líbilo se nám, že to nebylo přeplněné, měli jsme pocit, že to máme pro sebe, což bylo ideální pro naši rodinnou skupinu. Stella byla tak nápomocná a nic nebylo příliš problematické. Její masáž byla také úžasná! Budeme se vracet. Pokoj by potřeboval zrcadlo v ložnici! Soukromá pláž potřebuje více značení, protože jsme museli mnoha lidem říct, aby neseděli na lehátkách. Reference z Google - přeloženo z angličtiny, hosté pocházeli z Velké Británie a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Richard
7. 8. 2023
SKvělá lokalita, personál byl velmi nápomocný. Fantastická snídaně. Náš pobyt jsme si opravdu užili! Reference z Google - přeloženo z angličtiny, hosté pocházeli z Velké Británie a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Zois
4. 7. 2023
Nemůžu se dočkat, až tady budu znova. Poloha byla úžasná a velmi klidná. Zaměstnanci byli velmi přátelští a nápomocní při poskytování tipů, co dělat každý den a kde se dobře najíst. Reference z Google - přeloženo z angličtiny, hosté pocházeli z Rakouska a udělili nám 10 bodů ve všech kategoriích.
Jana, Bart a Michal S.
30. 6. 2023
Vážená paní Franková, chtěli bychom, Vám touto cestou poděkovat za vše, co jste pro nás během našeho pobytu na Lefkadě udělala. Díky Vám a Vašemu týmu to byla jedna z nejkrásnějších dovolených, jaké jsme prožili. Moc DĚKUJEME a těšíme se, že za Vámi zase přijedeme a je jedno jestli do Špindlu nebo opět na Lefkadu, kterou jsme si zamilovali!!!
Avraham
26. 6. 2023
Určitě se vrátím. Nové a úžasné místo, každá oblast v komplexu byla pečlivě naplánována, velmi servisní personál s pronajímatelem jménem Petr jeden z nejmilejších lidí, které jsem kdy potkal, byla to obrovská zábava.
Raymond
2. 9. 2022
Vynikající pobyt ve Vasiliki s přímým přístupem na pláž. Výborná, zcela nová lokalita s vysokou úrovní pohostinnosti včetně celého personálu. Přímý přístup na pláž a promenádu.
Picky Globetrotter
27. 8. 2022
Místo k pobytu na Lefkadě! Milovali jsme následující: - Teplo a laskavost hostitelů a personálu! Všichni byli opravdu vstřícní a nápomocní, zákaznický servis byl opravdu vynikající. Cítili jste se jako doma a mohli jste cítit pozornost k detailům. - Stella!!! Úžasná fyzioterapeutka, která je jednou z nejlepších na světě! Toto místo stojí za to navštívit jen kvůli sezení s ní :) Pokud máte rádi hlubokou masáž tkání, tohle bude vaše šťastné místo! Děkujeme také za úžasnou doporučení jít vidět západ slunce v baru Fly Me Sun & Stars v Exanthia, to byl vrchol naší celé cesty! - Velmi pohodlné a dobře vybavené pokoje a koupelny. Hodně místa, stejně jako police v koupelně (malé věci dělají rozdíl :) Také spousta užitečných toaletních potřeb a dobrot, ovoce a voda při příjezdu, víno a dárky při odjezdu atd. Je zde malá kuchyňská linka / dřezová oblast a šťastná plyšová zvířata také, aby všechno bylo domácí :) - Vynikající snídaně a nejlepší míchaná vejce, která jsem kdy měla kdekoli! Zdá se, že tajemství je v technologii ohřevu. Můžete si také objednat věci jako čerstvě vymačkaný pomerančový džus a chutné polévky jsou podávány k obědu. - Poloha je skvělá pro prozkoumání jak východní, tak západní strany ostrova. Západní strana má úžasné Instagramové pláže a byla to snadná jízda. Samotný hotel se nachází uprostřed Vassiliki, v klidné oblasti promenády, restaurace a nákupy jsou snadno dostupné pěšky asi 5-10 minut na obou stranách. Vassiliki je obecně uvolněný, žádné obrovské hotely. Tento hotel má pouze šest pokojů, takže se cítí velmi butikový. - Pláž byla krásná - oblázky přecházely do měkkého písku a mělké vody, která šla daleko, skvělá pro ranní plavání, spoustu zařízení pro vodní sporty... Here is the translation of the text you provided: "Skvělé pro děti i dospělé! Milovali jsme, že můžete každé ráno doslova vyjít ze dveří na pláž. Bazén byl také opravdu krásný, má plavecký proud a funkci bublin, takže se opravdu cítíte jako v resortu :) Internet byl trochu pomalý, ale místo je zbrusu nové a instalují optiku, takže doufáme, že se brzy vrátíme zpět na vzdálenou práci!"
Mirek K.
16. 8. 2022
Ideální místo pro surfaře. Vítr fouká přesně a každý den. Tohle jsem si u vás fakt užil. Dopoledne jsem se válel nebo se toulal po ostrově a odpoledne na vlnách. Paráda. Díka za zážitky u Vás.
Marta B.
8. 8. 2022
Nidri, Beach Porto Katsiki, Megali Petra, Egremni Beach a výlet lodí na ostrov Meganisi. Úžasná Lefkáda, byla to nádhera. Všude jsem byla, jedna z nejhezčích dovolených, protestovali jsme celý ostrov. Moc a moc vzpomínám.
Iris A.
30. 7. 2022
Nejpříjemnější dovolená. Velmi hýčkající a kvalitní místo. Červenec 2022 - Vřele doporučuji.
Jaroslav T.
19. 8. 2021
Byli jsme u vás v prvním roce covidu. Minimum turistů. Super. Čtyři kila nahoře. Hodně restaurací, málo hostů, skvělá pohoda.
Karel a Ema P.
16. 7. 2021
Nečekal bych, že mě to místo tak osloví. Je tam vše jak má být. Spousta detailů a všude je blízko... k moři, do městečka. Mají tam nejlepší Gyros z celého Řecka.
Napište nám vzkaz