LuxuryCare Logo
HomepageHomepageHomepageHomepage (Úvod)HomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Apartmán

Privátní Apartmán s přednostmi luxusního Dubajského hotelu

Zjistěte, jaké to je, bydlet na jedné z nejprestižnějších "Address" v Dubaji. Náš apartmán je totiž v jedné z věží nově postavené luxusní apartmánové a hotelové budovy Dubai Address Beach Resort, která leží "Dubajské Maríně".

Ubytování

Náš apartmán je prostorný. Naleznete tady prostornou luxusně vybavenou kuchyni navazující na společenský pokoj. Využít můžete tři ložnice s vlastním sociálním zázemím. Zážitkem pak je vana sousedící s prosklenou stěnou budovy, ze které je skvělý výhled. A je tady i jeden pokojíček navíc pro obsluhu.

Výhled z 35. podlaží

Sledovat ubíhající čísla, když se vznášíte výtahem směrem nahoru do 35. patra je prostě skvělé. A to je jich nad Vámi dalších čtyřicet. Přímo dechberoucí je však výhled ze samotného apartmánu do zátoky s plážemi Jumeirah, na nekonečné moře a dubajské panorama.

Privátní pláž

Budete tady mít klid a vše co potřebujete, aby Vám bylo dobře. Občerstvení a bar jen krůček od lehátka a jen pár krůčků navíc a jste opět ve svém apartmánu s výhledem.

Bazény

Pokud Vám pláž nebude stačit a několik venkovních a vnitřní bazén budou málo, pak 96 metrů dlouhý a 16 metrů široký bazén na střeše ve výšce 296 metrů bude to pravé! Je v Guinessově knize rekordů a výhled na pláž Jumeirah je z téhle výšky a z nekonečně působícího bazénu prostě dokonalý.

Wellness, Spa & Fitness

Vše tady najdete a můžete sobě i svému tělu dopřát nejen klid a relaxaci na wellness, ale taky pot a osvěžující námahu ve fitku.

Restaurace

Když dostanete hlad, můžete zajít hned do několika restaurací přímo v budově anebo i v okolí naší "addressy" se skvěle najíte. Tak co to bude?

© 2023 Luxurycare.cz. Všechna práva vyhrazena

Created by Digital Solutions