LuxuryCare Logo
HomepageLuxury spaFly serviceSeasideHomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Fly & Care

Stovky koní dokonale seřízených motorů, plná nádrž a svoboda. Vyberte si, které z letadel vám máme připravit a leťte.

Soukromá letecká přeprava je o pohodí a rychlosti. Nečekáte na odbavení, nemusíte řešit zavazadla a nejsou zde žádné fronty. Odletíte vždy včas a v dobu jakou si sami určíte. A pokud spěcháte, tak startovat můžeme prakticky ihned.

Privátní létání je zejména praktické, avšak může to být také zážitek, protože nikde jinde nejste tak blízko skutečnému létání a všemu, co k němu patří.

Pohoda před odletem

Užijte si pohodu odletu ze soukromého VIP terminálu. Ve stanovený čas startujete jen Vy a veškerý komfort, včetně privátního baru je tady jen pro Vás.

Řízení letu

Sdělíte nám jen čas a destinaci. Správné načasování, plánování, organizace, doprava a veškerý servis spojený s Vaším letem – to vše je v rukách pozemního personálu pečujícího o Vás nejen na zemi, ale i ve vzduchu.

Fresh občerstvení

Ještě před odletem si v našem lounge nabídněte třeba čerstvou bagetu s lososem a skleničku šampaňského. Lehké občerstvení a nápoje Vás čekají i v letadle.

Fly Shop

Je to jako nakupovat v Duty Free shopu. Ať již právě odlétáte nebo jste před několika minutami přistáli, vždy zde nakoupíte kvalitní pozornost. A protože létání je vášeň, pak si určitě vyberete i z nabídky Pilot shopu.

Užijte si Váš let

Na palubě letadel si užijete ticho a bezproblémovou komunikaci díky sluchátkám potlačující okolní hluk. A až vyletíme nad mraky a Vás již nebude bavit  sáňkovat v oblacích, můžete si zkrátit chvíli dobrým filmem nebo hrou z palubních iPadů napěchovaných zábavou.

Váš let do několika hodin

Naší základnou je mezinárodní letiště Leoše Janáčka v Ostravě. Vzlétnout však můžeme z kteréhokoliv letiště, včetně těch s travnatým povrchem. Vždy Vás uvítáme na palubě.

Třeba na dovolenou

Cirrus SR22 G5 - Plánujete cestu do okolních států? Nebo jen rychlé cestování po ČR? Tohle letadlo Vás všude dopraví nad míru pohodlně a s mnoha technologickými vylepšeními. Komfort, rychlost, skvělá dostupnost, ale i nejvyšší bezpečnost pro hladký let kamkoliv.

Evropské destinace

Piper PA46 – 500TP - S tímhle strojem můžete proletět Evropu křížem krážem. Turbínový motor Vás vynese vysoko nad všechny nezmary počasí a Vy si můžete užívat klidný let a komfort tohoto výjimečného letadla. Náš Meridian je vybavený tím nejlepším pro bezpečí a pohodlí.

© 2023 Luxurycare.cz. Všechna práva vyhrazena

Created by Digital Solutions