LuxuryCare Logo
BuffaloHomepageHomepageHomepage (Úvod)PhysioHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Physiotherapy

Nespočet pacientů, množství zkušeností, 20 let praxe a celá řada sportovních celebrit, které měl v rukou... to je Marek Poštulka, váš fyzioterapeut.

Marek je milovníkem sportu a pohybu, také bývalý prvoligový hráč fotbalu a fotbalový trenér, tedy člověk, který nejen na sobě prožil všechny možné nešvary(a jak říká: "někdy bohužel") a což jej také donutilo řešit sebe samého. A v oboru péče o tělo a jeho zdravý a nebolestivý pohyb, již zůstal.

Zkušenosti a trpělivost Marka jsme spojili s péčí a zázemím Luxury Care. Právě proto je Luxury Physio unikátním místem, které v otázce péče o tělo nepřistupuje na kompromisy a řeší každý detail.

Privátní fyzioterapie

Vždy na Vás máme čas a terapie musí být perfektní. Říkáme, "že není důležité jak dlouho terapie trvá, důležitý je výsledek". Proto se u nás nesetkáte se zástupem lidí v čekárně. Každý den pečujeme maximálně o tři klienty. Jde o kvalitu, péči a léčbu. Společně vyřešíme bolesti Vašeho těla.

Moderní vybavení

Práci rukou zkušeného fyzioterapeuta nic nenahradí. Osvědčené techniky a postupy však doplňujeme technologiemi, které byste nalezli jen v těch nejmodernějších ordinacích sportovních fyzioterapeutů ve Spojených státech amerických. Vše je silnější, lepší, výkonnější a soustředěnější na výsledek.

Náš fyzioterapeut Marek Poštulka

Marek je bývalý fotbalový trenér, útočník a také národní reprezentant. Po skončení hráčské kariéry začal působit jako fyzioterapeut na privátní ortopedické klinice. Za jeho 20ti letou praxi mu prošli rukama jeho bývalí spoluhráči Jankulovski, Galásek, Slončík, Kubina a další. Jak sá říká, umí se do svých pacientů vcítit, protože ví, co kvalitní rehabilitace a fyzioterapie obnáší a že na jejím konci musí být cítit úleva a pomoc.