LuxuryCare Logo
HomepageLuxurySpaFly serviceSeasideHomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Residence

Vůně dřeva, naprosté soukromí, perfektní péče. Přinášíme do Špindlerova Mlýna tu nejlepší úroveň vyhlášených alpských rodinných chat.

Residence Buffalo je místo, kde nám záleží na detailech a kde poskytujeme takovou úroveň služeb a komfortu, jakou bychom sami rádi přijímali.

Naším přáním je, aby vše, co u nás zažijete, bylo více než dobré, vedlo k Vaší spokojenosti a přesvědčení se k nám opět vrátit.

Celý resort je privátní a jen pro několik ubytovaných hostů, což vytváří klid a soukromí Vašeho pobytu. Nepřistupujeme na kompromisy – vše musí být perfektní.

Pohodlí chaty, komfort luxusního hotelu

Nezáleží, jestli vás přijede 5, nebo 20. Profi kávovary, nejlepší kuchyně, kvalitní nádobí a porcelán. Domácí prostředí, soukromí, teplo a klid. To nejlepší, abyste se u nás cítili skvěle. Hostíme sportovní týmy, firemní školení i rodinné dovolené.

Ubytování, kde je pohoda

Residence Buffalo je výjimečné místo v Krkonoších. Máme tu pro Vás osm luxusních pokojů pro maximálně 21 hostů. Všude najdete dřevo, které Vás obklopuje a příjemně voní. Také každý Váš krok zjemňuje speciální koberec. Masiv, extra pohodlné lůžkoviny a komfort mnoha doplňků.

Pohodlí Krkonoš

Postel s paměťovou matrací, kvalitní turecké bavlněné povlečení a přikrývky plněné italským kachním peřím. Kolem Vás masivní dřevo, měkounké koberce, lámaný kámen, hořící krb a ta nejlepší domácí kuchyně.

Užijte si naši residenci

Jsme skvěle vybaveni nejen pro lyžování a aktivní odpočinek, ale taky pro relaxaci či večerní zábavu. A vaše děti, malé i ty větší, ty od nás nedostanete. V naší herně se hodiny zabaví nejen děti, ale i dospělí. Pinball, jukebox, stolní fotbal, pokerový stůl a vybavený bar.

Prostor pro zábavu i setkání

Projekce v high definition, zvuk ve skvělé kvalitě. To je prostor pro, který pohodlně usadí až 70 osob, které se mohou účastnit setkání, školení či filmového večera v dřevem obložené zasedací místnosti či privátním kinu s veškerým komfortem po ruce.

Vířivka v duchu Luxury

V Residenci Buffalo je k dispozici nadstandardní venkovní vířivá vana. A protože jste na svazích a ve Špindlu, tak ty výhledy, které uvidíte, jsou parádní. Co takhle relax se skleničkou Prosseca?

Dokonalé snídaně a výjimečné večeře

Na naše snídaně se budete jednoduše těšit a troufáme si říct, že naše domácí kuchyně a její pokrmy jsou skvělou aktivitou, kterou u nás můžete zažít. Honzovy buchty, poctivý vývar, grilované koleno ...

Prádlo, po kterém se vám bude stýskat

Až budete pátrat, proč u nás prostěradla, povlečení i ručníky tak krásně voní, nechte si ukázat prádelnu. Recept je jednoduchý. Profesionální pračka Miele + automatické a naprosto přesné dávkování prášku + kvalitní rakouské prací prostředky.