LuxuryCare Logo
HomepageHomepageHomepageSeaside GreeceHomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)

Resort

Azurové nebe, průzračná voda, nejhezčí pláže světa, komfortní apartmány, klid a zázemí privátního resortu.

Seaside Resort je spojením nejvyšší kvality a domácího prostředí. Právě tyto dvě hodnoty jsou naší představou a definicí luxusu.
Obě je u nás naleznete. Seaside je resort, kde nám záleží na detailech a kde poskytujeme takovou úroveň služeb a komfortu, jakou bychom sami rádi přijímali.
Naším přáním je, aby vše, co u nás zažijete, bylo více než dobré, vedlo k Vaší spokojenosti a přesvědčení se k nám opět vrátit.
Nepřistupujeme na kompromisy – vše musí být perfektní.

Apartmány pro vaši pohodu

V našem resortu máme k dispozici 6 apartmánů.
Tři horní apartmány mají balkon s výhledem na záliv a moře.
Jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky.
Tři dolní apartmány mají prostornou terasu a dvě místnosti. Ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj se dvěma přistýlkami.

Pohodlí domova

Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené vším důležitým, co můžete během pobytu potřebovat. Masivní nábytek a postel s paměťovou matrací, kvalitní turecké bavlněné povlečení a lehké přikrývky plněné italským kachním peřím, nádobí Villeroy Boch, myčku, lednici a další drobnosti pro vaši pohodu.

Klid a soukromí domácího resortu

Celý resort je privátní a jen pro několik ubytovaných hostů s dětmi od 14 let. Každý apartmán má svůj vlastní prostor, což vytváří klid, domácí prostředí a soukromí Vašeho pobytu.

Zelená oáza na dohled od moře

O celý areál se pečlivě staráme a naleznete v něm řadu míst, která si oblíbíte. Seaside Resort je unikátním místem, jaké byste jinde na Lefkádě nenašli. Bar jen kousek od bazénu, olivový park, relaxační prostory, kde stín tvoří bohatá zeleň, dokonale střižený anglický trávník, který perfektně kontrastuje s azurovým mořem, zónu s lehátky obklopenou zelení a s tím nejlepším výhledem na horizont.

Osvěžte se zvenku i zevnitř

V resortu máme vyhřívaný bazén s protiproudem a masážními tryskami. Dopřejete si bublinky a nezapomeňte na drink u blízkého u baru. Vše je na dosah ruky.

Masáže v duchu Luxury

Resort Seaside nabízí luxusní masáže, které si užijete v originálních prostorách řeckých spa na lehátku s paměťovou pěnou. Využíváme jen kvalitní olivové tělové oleje a kosmetiku. Tady si prostě odpočinete. K Vašemu pobytu v resortu máte jednu masáž na pokoj zdarma. Užijte si svůj prostor a relax.

Naše pláž

Jen několik kroků od bazénu podél zeleného trávníku je privátní pláž s jemným pískem, slunečníky a lehátky, která jsou jen vaše. Nebude tu hlava na hlavě, pláž je privátní stejně, jako celý resort.

Dokonalé snídaně

Každý den se můžete těšit na dokonalou snídani a celodenní nabídku čerstvého ovoce. K dispozici je Vám také vybavený bar s nabídkou koktejlů a nápojů.